Programi WUS-Germany

string(711) "Smarty error: [in content:content_en line 313]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(119) "Smarty error: [in content:content_en line 313]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)" string(711) "Smarty error: [in content:content_en line 649]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(119) "Smarty error: [in content:content_en line 649]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)" string(791) "Smarty error: [in content:content_en line 973]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin-top:0in; mso-para-margin-right:0in; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0in; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(119) "Smarty error: [in content:content_en line 973]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)"
                                      Aplikim per trajnim World University Service WUS-Germany.
Njoftim per shpalljen e programit World University Service WUS-Germany me  sqarimin e meposhtem.
Pervec kriterit te notes mesatare dhe te ardhurave familjare, pjesemarrja ne trainim eshte e detyruar per 30 studentet qe do te perzgjidhen, dhe me pas per te kaluar ne fazen e marrjes se burses. Pra nuk mund te kerkoje burse nje student qe nuk ka marre pjese ne trainim. Ne fazen e trainimit nuk eshte e domosdoshme gjuha angleze, por ata qe do perzgjidhen per me tej duhet ta kene gjuhen te dokumentuar patjeter.

Njoftim  IAU per pedagoget

Kliko:
 

Udhezuesi 1 i aplikimit per pjesemarrje ne trainim te studenteve

Udhezuesi 2 i aplikimit per pjesemarrje ne trainim te studenteve