Organet Drejtuese Universitare

string(626) "Smarty error: [in content:content_en line 303]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(119) "Smarty error: [in content:content_en line 303]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)"

Mund te infomoheni ne kete faqe  me perberjen e:

 Senati

 Keshilli i Rektoratit

Rektori dhe zv/Rektoret

Keshilli i Administrimit

Organet drejtuese te Fakultetit

 Organet drejtuese te Departamentit

Kryesekretaret

            Vende pune

            Konkurimet publike (Tenderat)