Lista e studenteve Bachelor

string(693) "Smarty error: [in content:content_en line 418]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(119) "Smarty error: [in content:content_en line 418]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)" string(693) "Smarty error: [in content:content_en line 703]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin:0in; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(119) "Smarty error: [in content:content_en line 703]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)"

Lista jo perfundimtare e studenteve te rinj 2017-2018 sipas programeve te studimit dhe Fakulteteve:

F.E.SH.SH.                       Mësuesi për Arsimin Fillor

                                              Mësuesi për Arsimin Parashkollor

                                              Histori Gjeografi

                                             Histori dhe Gjuhë Italiane

                                             Gjuhë - Letërsi Shqipe

                                             Gjuhë Letërsi Angleze

                                             Gjuhë Letërsi dhe Qytetërim Grek

                                             Gjuhë Letërsi Italiane

F.Ekonomik                       Administrim - Publik

                                             Kontabilitet-Financë

                                             Ekonomi Turizëm

F.SH.N.                         Infermieri Mami

                                              Infermieri e Pergjithshme

                                              Teknologji Informacioni

                                              Matematike Informatike

                                              Matematike Fizike

                                              Fizike & Teknologji Informacioni

                                             Biologji Kimi

Lista  perfundimtare e studenteve Bachelorne vitin akademik 2016-2017 te  regjistruar sipas Fakulteteve

Klikoni te informoheni:

Lista e studenteve Bachelor F.E.SH.SH.

Lista e studenteve Bachelor F.SH.N.